VIZIJA - moderni bendruomenės mokykla.
 Gerai organizuota mokykla, kurioje vaikai ir mokytojai mokosi vieni iš kitų. Jie gali svajoti ir būti kūrybingais, dėl ko jie nuolat auga asmenybių prasme. Tai leidžia įgyti pasitikėjimo savimi ir nuolat atrasti vis naujus dalykus, nebijant iššūkių ir besikeičiančių aplinkybių.

MISIJA – teikti kokybiškas ugdymo(si) paslaugas visiems lopšelį-darželį lankantiems vaikams, ugdant jų socialinius gebėjimus, kūrybiškumą, kritinį mąstymą, garantuojant galimybę ugdymo veikloje patirti sėkmę. Ugdyti aktyvų, savo sugebėjimais pasitikintį, stiprią motyvaciją turintį vaiką, sudaryti prielaidas tolimesniam sėkmingam mokymuisi mokykloje.

BENDRUOMENĖS FILOSOFIJA - „Pamokos, kurių mus moko mūsų vaikai, yra kur kas vertingesnės ir svarbesnės už pamokas, kurių mes mokome juos. Todėl geriausia ką galima padaryti, tai stengtis į pasaulį žiūrėti vaiko akimis. Akimis, kurios nuoširdžiai gėrisi ir žavisi viskuo ką mato.“
L. Inner