Straipsniai

Priešmokyklinukų išleistuvės kitaip

Kai iškrenta pirmieji dantukai, kai nusibosta miegoti pietų miegą ir eiti į darželį, ateina metas keliauti į mokyklą. Kadangi visame pasaulyje neramu dėl COVID-19 viruso, darželinukų išleistuvės vyko kitaip. Gegužės mėn. gale, atsisveikinę su darželio vadovais, priešmokyklinukai išvyko į Vinetų kaimą, kartu su indėnais pažymėti šią įsimintiną  dieną.

Atvykusius vaikus  indėnų vadas pakvietė į šventinę programą, kurios metu darželinukai išbandė savo vikrumą, greitumą, ištvermę, sužinojo indėniškus papročius. Priešmokyklinukai kartu su indėnų vadu žaidė, šoko indėnų šokius, dalyvavo estafetėse, apsilankė indėnų ritualinėje palapinėje Aušrinė, kur susipažino su indėnų apranga, ginklais, trofėjais, čia išgirdo indėniškų legendų ir istorijų. Drąsiausieji dalyvavo šaudymo iš lanko varžybose.

Išalkę vaikai pasiruošė šventinį vaišių stalą. Auklėtojos palinkėjo vaikams mokykloje susirasti naujų draugų, stengtis mokytis, o nesėkmei ištikus - neišsigąsti, niekad nenuleisti rankų, daug dirbti ir nepamiršti ... šypsotis! Vaikams buvo įteikti diplomai ir mažos dovanėlės.