Straipsniai

PLUNGĖS MIESTO BIBLIOTEKOJE

Sausio 15 dieną priešmokyklinės grupės "Ąžuoliukas" vaikai vyko į Plungės miesto biblioteką. Bibliotekinikė papasakojo vaikams apie bibliotekas - knygų namučius. Vaikai sužinojo, kad mūsų miete jų yra net trys: dvi parke -vaikų ir suaugusiųjų ir viena čia, prie MAXIMOS parduotuvės, skirta vaikams ir suaugusiesiems . Pasirodo, bibliotekose galima ne tik skolintis knygutes, bet ir skaityti, todėl yra bibliotekose įrengtos skaityklos, o informacijai ieškoti tam skirti kompiuteriai.

Priešmokyklinukai susipažino su knygų įvairove, kodėl reikia saugoti knygas, kam reikalingi skirtukai, kaip galima tapti bibliotekos skaitytoju. Vaikai aktyviai dalyvavo biliotekininkės surengtoje viktorinoje apie knygutes, laimėjo daug prizų.

Linkime visiems perskaityti daug gerų knygų bei skaitant patirti įdomių nuotykių.