Straipsniai

Kalėdos kvepiančios cinamonu


Kalėdos – viena ryškiausių ir įsimintiniausių metų švenčių, o tikėjimas Kalėdų seneliu suteikia vaikui – tikėjimą, suvokimą, kad pasaulis gali būti gražus, saugus ir patikimas.

Gruodžio 12 d. darželio ugdytiniai džiaugėsi trapiu kalėdiniu stebuklu, kurį šiemet  Drakoniuko teatras skleidė spektaklyje „Kalėdos kvepiančios cinamonu“. Vaikai išgirdo žinią, kad geri poelgiai sušildo labiau, nei kaitri saulė, o Kalėdos kvepia ne tik cinamonu, bet ir gerumu.


Viso pasirodymo metu vaikai kartu su teatro herojais šoko, dūko, o visų lauktas ir pasiilgtas Kalėdų senelis ne tik mokė kalbėt laplandiškai, bandė prisišaukti pūgą, bet ir stebino nematytais žaidimais bei dovanomis.


Kalėdų senelis nepamiršo nė vieno vaiko, paliko gilų pėdsaką ir nutiesė šviesius ir vilčių kupinus kelius jų širdyse.