Straipsniai

Šventinė edukacija "Kalėdiniai stebuklai rūmuose"

Gruodžio 3 - 5 dienomis "Ąžuoliuko", "Varpelio", "Paukštelių" ir  "Zuikučio" gr. vaikučiai vyko į Žemaičių Dailės muziejų, kuriame buvo įsikūrusi Kalėdų Senelio rezidencija, dalyvauti šventinėje edukacijoje "Kalėdiniai stebuklai rūmuose".

Į edukaciją darželinukai vyko netuščiomis - visi rankytėse nešėsi po laišką Kalėdų Seneliui, nes čia nuolat veikia Kalėdų Senelio paštas. Išsiuntę laiškus vaikai kartu su elfėmis įžiebė rūmų Didžiojo žibinto kalėdinę šviesą, klausėsi kalėdinės istorijos, sužinojo tradicinių Kūčių burtų, o naudodami šiaudus bandė išpranašauti savo ateitį. Netikėtai iš Gausybės rago pasipylė saldainiai, tai labai nustebino ir pradžiugino vaikus. Elfės pakvietė svečius pažaisti žaidimų ir pasipuošti po imbierinį meduolį.

Buvo šventiška, paslaptinga ir įdomu.