Straipsniai

Rudenėlio šventė "Kas darže svarbiausias?"

Gražus ir nuostabus ruduo jau eina į pabaigą ir norisi dar pasidžiaugti jo įvairiaspalvėmis spalvomis,grožybėmis ir gėrybėmis. Lapkričio 27d. ,,Paukštelių" gr. įvyko rudenėlio šventė ,,Kas darže svarbiausias?".
Rudens Ponia ir Dėdė Derlius visus visus ir mažus, ir didelius sukvietė į šventę. Susirinko daug daržovių ir vaisių, kurios kartu deklamavo eilėraščius, dainavo, šoko, vaidino. Daržovės ir vaisiai net susipyko, kadangi nežinojo, kas darže svarbiausias. Tačiau išsiaiškinome, kad visi mes esame svarbūs.
Tėveliai aktyviai minė mįsles, kartu vaidinome pasaką apie pelėną ir peliuką. Šventės pabaigoje Rudens Ponia ir Dėdė Derlius vaišino moliūgų pyragu, obuoliais.
Šventė buvo kupina gerų emocijų ir įspūdžių. Visi smagiai praleidome laiką.

Info parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja O. Derkintienė