Straipsniai

      "Voveriukų" grupės įkurtuvės

Jaukumas, saugumas, džiaugsmas ir draugystė... Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė džiaugiasi galėdama visa tai suteikti dar 15-ai mažylių, kurie lapkričio 11-ą dieną nedrąsiais žingsneliais žengė į naujai įrengtą „Voveriukų“ grupę.
Įkurtuvių šventė įvyko kiek vėliau, lapkričio 26-ą dieną, tad mažieji turėjo šiek tiek laiko susipažinti su auklėtojomis Daiva ir Aurelija, patyrinėti grupės aplinką, susidraugauti su naujais draugais.
Darželio senbuviai šiltai priėmė naujuosius draugus į savo būrį: žaismingai prisistatė, padainavo, pažadėjo globoti ir padėti užaugti, kiekvienam įteikė po saldžią dovanėlę – grupės „Voveriukai“ simbolį.
Sveikinimo žodį naujiesiems ugdytiniams tarė ir darželio direktorė bei pavaduotoja ugdymui, linkėdamos augti sveikiems ir linksmiems, patirti džiugių ir įsimintinų akimirkų.
Pas mažuosius "voveriukus“ su dovanomis atvyko ir Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorius M. Kaunas, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas M. Česnauskas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas G. Rimeikis bei vyr. specialistė D. Vaškienė. Savivaldybės atstovai vaikams palinkėjo gražios draugystės, smagių žaidimų, o auklėtojoms – kūrybiškumo bei kantrybės.
Čia mums bus smagu gyventi,
Žaisti, tyrinėti, augti,
Su visais gražiai draugauti!

Info parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Domarkienė