Straipsniai

Judumo savaitė "Žingsniuokime kartu 2019 - aisiais!

Europos Judumo savaitė, kaip ir kasmet vyksta rugsėjo 16 - 22 dienomis. Ši iniciatyva ragina didelius ir mažus išbandyti alternatyvas automobiliams. Šiais metais buvo pasirinktas šūkis "Žingsniuokime kartu" - vaikščiokime ir važinėkime dviračiu saugiai. Mes VISI atsakingi už tai, kad kiekvienam eismo dalyviui būtų užtikrinta pagarba ir saugumas, o vaikščiojimo ir važinėjimosi dviračiu nauda akivaizdi: gerėja sveikata, bendravimas, neteršiama aplinka, nekeliamas triukšmas, didėja ekonomika ir saugumas.
Todėl Judumo savaitę judėjo visas darželis: patys mažiausieji mankštinosi lauke kartu su RUDENĖLIU (logopede Regina), "Bitutės" ir "Nykštuko" gr. vaikučiai sportiškai pramogavo su savo mokytojomis darželio kieme, "Ąžuoliuko", "Varpelio", "Paukštelių", "Zuikučio" grupių vaikučiai antradienį artimiausių mokyklų stadionuose išbandė ekologiškas transporto priemones: dviratukus ir paspirtukus. Kitą dieną žingsniavo į parką, skaičiavo žingsniukus, o žaidimų aikštelėje aktyviai šokinėjo, striksėjo, laipiojo ant ten esančių įrenginių.
Penktadienį vyko kulminacinis renginys - pramoga "Šokio gyvatėlė", o iš rudens gėrybių buvo sudėliotas "Sveikatos takelis".