Straipsniai

 Judėk. Šiaurietiškas ėjimas

Siekdami skatinti bendruomenės narių sveiką gyvenseną ir tuo pačiu stiprinti vaikų sveikatą, stengiamės naudoti pačius įvairiausius vaikų įpročių, įgūdžių formavimo būdus bei metodus, atitinkančius vaikų amžių ir pasirengimo lygį.
Rugsėjo 25 dieną pakvietėme priešmokyklinukus praleisti itin aktyviai: susipažinti su šiaurietiško ėjimo technika, suaktyvinti kūno raumenukų darbą, stiprinti ištvermę. Šiaurietiško ėjimo instruktorė parodė daugybę linksmų ir energingų pratimų su lazdomis, paaiškindama, jog šiaurietiškas ėjimas gali būti ne tik naudinga, bet ir labai įdomi sportinė veikla. Vaikai nuoširdžiai domėjosi šiuo ėjimu. Jiems tai – nauja sveikatą stiprinanti patirtis. Buvo nepaprastai gera matyti jų smalsumą, pastabumą, norą teisingai atlikti pratimus, išbandyti naujas savo kūno galimybes.
Rugsėjo 26 dieną darželio darbuotojos uoliai mokėsi šiaurietiško ėjimo subtilybių: tinkamai atlikti apšilimo ir raumenų tempimo pratimus su lazdomis, ritmiškai derinti rankų, klubų, kojų ir viso kūno judesius. Juk tik žmogus, kuris gyvena tuo, ką moko, gali padaryti pokytį ir tam įkvėpti kitus žmones. Taigi, mūsų darželio mokytojos savo pavyzdžiu siekia sudominti vaikus, o įgyta patirtimi mielai dalijasi su savo mažaisiais draugais, darželio ugdytiniais, skatindamos sveiką vaikų gyvenseną ir stiprindamos jų sveikatą. 
Dėkojame instruktorei už vertingus patarimus, už treniruotę, kuri suteikė žvalumo, praskaidrino mintis ir pakėlė nuotaiką.