Straipsniai

Rugsėjo varpeliai gėlėm pražysta,
Mama už rankos veda vaikystę.
Į neregėtą didelį kelią,
Kuris suskambo šimtais varpelių,
Kuris vis šaukia, kuris vilioja
Ir atradimų medžiais lapoja.
Nedrįsta, drovis maža širdelė,
Mamytės rankos paleist negali.
Ir šitaip eina, į šviesų raštą,
O dienos pina margiausią raštą.


Ruduo...
Mokslo ir žinių diena


   Šiandien darželis tradiciškai skendo šypsenų, gėlių ir susitikimo džiaugsmo jūroje. Labai smagu sugrįžti į vaikystę, kur linksma siausti su draugais, kur suaugę girdi vaiko širdelės plakimą, kur vaikams auga sparnai ir gimsta svajonės.
   Visus vaikučius, jų tėvelius ir pedagogus pasveikino darželio direktorė D. Valužienė ir jos pavaduotoja A. Domarkienė. Vėliau vaikai linksminosi kartu su RUDENĖLIU (logopedė Regina), KATYTE (mokytoja Egida) ir OŽKYTE (mokytoja Aušra).
   Iš visos širdies pedagogams linkim kūrybinių ieškojimų, naujų tikslų bei iššūkių, vaikams gero laiko ir smagių akimirkų, o tėveliams aktyvaus dalyvavimo ugdymo įstaigos bendruomenės gyvenime.
   Mokykimės, tobulėkime ir aukime kartu!!!