Straipsniai

POPIERINIŲ LĖKTUVĖLIŲ DIENA

Pirmadienį, gegužės 27 d. , ✈POPIERINIŲ LĖKTUVĖLIŲ DIENĄ✈, į darželio salę "atskrido" 61 vaikas ir 8 pedagogės su savo išlankstytais ir išpuoštais lėktuvėliais. (Ne paslaptis- kitiems, patiems mažiausiesiems, lėktuvėlius išlankstė jų tėveliai). Prieš lėktuvėlių rungtį skraidymo entuziastai atliko žvalumo suteikiančią jogos mankštą, sušoko energingą "Baby Shark" šokį. Nusiteikę laimėti ir saugiai manevruoti stojo prie starto linijos išbandyti lėktuvėlių galimybes. Lėktuvėliai kilo ir leidos, vaikų akys švytėjo, netilo pergalės šūksniai. Gera draugija ir lėktuvėliai džiugino vaikus. Buvo atliktos trys rungtys: "Ilgiausio laiko ore", "Ilgiausio nuotolio" ir "Figūrinio skraidymo"????????
Nugalėjo DRAUGYSTĖ, o vaikai išlaikė savo pirmąjį popierinį pilotavimo egzaminą!!!