Straipsniai

Konkursas "2019 m. saugiausia ikimokyklinė ugdymo įstaiga" III etapas

Mūsų darželio priešmokyklinių grupių jungtinė komanda gegužės 9 dieną vyko į Klaipėdą, į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuojamo konkurso „2019 metų saugiausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga“ III – ąjį etapą, kur dėl teisės vadintis saugiausia apskrities ikimokyklinio ugdymo įstaiga varžėsi su kitomis komandomis nugalėtojomis iš visų apskrities savivaldybių.
Šio konkurso tikslas – skatinti ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikus supažindinti su pagrindiniais Kelių eismo taisyklių reikalavimais, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime, skatinti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių ir policijos bendravimą bei bendradarbiavimą.
Septynios jaunųjų dalyvių komandos rungėsi atlikdamos penkias užduotis: prisistatymo, teorijos, dėlionės, sporto, vaizdo filmukų komentavimo, koks eismo dalyvis kelyje elgiasi gerai, o koks blogai. Vaikai puikiai pademonstravo, kaip moka Kelių eismo taisykles, ir ar jų laikosi, o jiems talkino jų pedagogai ir rajonų policijos bendruomenės pareigūnai.
Klaipėdos apskr. VPK Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius šiltai paskatino mažuosius nebijoti pasivaržyti, ir prasitarė, kad visų laukia dovanėlės.
Konkurse teisėjavęs Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika priminė, koks svarbus yra eismo saugumas ir vaikų mokėjimas dalyvauti eisme. Jis dėkojo darželių auklėtojoms, skiriančioms tam daug dėmesio.

Saugiausia Klaipėdos apskrities ikimokyklinio ugdymo įstaiga - Skuodo lopšelis darželis. Sveikinimai jiems!!!

Ačiū POLICIJAI už rūpinimąsi mūsų vaikų saugumu ir nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.