Straipsniai

GERA DALINTIS GERUMU

Gruodžio 18 ir 20 dienomis „Bitutės“ ir „Ąžuoliuko“ grupių vaikučiai skubėjo į Plungės parapijos senelių globos namus praskaidrinti SENOLIŲ kasdienybę: dainelėmis, eilėraštukais , geru žodžiu.
Retai susimąstome, kiek senolių gyvena senelių globos namuose. Visų jų gyvenimai skirtingi, skirtingos ir priežastys bei aplinkybės, lėmusios gyvenimo saulėlydį praleisti senelių globos namuose. Vienus lanko vaikai, artimieji, kiti likę vienui vieni. Ne visiems šventinis laikotarpis sukelia šypseną, spindesį akyse. Todėl vaikučiai stengėsi tai pakeisti - dovanojo SENOLIAMS savo šypsenas, gražias dainas, skambius žodžius. Juk reikia tiek nedaug, kad suteiktumėm nepažįstamajam džiaugsmo, kalėdinio stebuklo ir vilties. Vaikai, palinkėję senoliams sveikatos, stiprybės, daug šypsenų, juoko, gražių dienų ir šiltų prisiminimų, grįžo į darželį pilni įspūdžių, padovanoję prasmingą ir nuoširdžią gerumo dovaną vienišoms ir meilės pasiilgusioms širdims.
GERA DALINTIS GERUMU!