Straipsniai

Paroda "VARDAS KITAIP"

Darželyje atidaryta vaikučių tėvelių darbelių paroda "Vardas kitaip". Šios parodėlės iniciatorės "Varpelių" grupės auklėtojos visus darželio ugdytinių tėvelius pakvietė išraityti, išgražinti savo mylimiausio vaiko vardą.  Namuose tėveliai kartu su vaikais gamino raideles, dėliojo vardelius, o gruodžio 3 - 7 dienomis visi skubėjo į darželį nešdami savo vaiko vardą, išpuoštą gražiausiomis vaivorykštės spalvomis.

Labai džiaugiamės, kad tėveliai aktyviai sudalyvavo parodėlėje "Vardas kitaip". Nustebino išmone, išradingumu, fantazija rašydami savo mylimo vaikučio vardą. Sunku net išvardinti kokias priemones naudojo įgyvendindami savo sumanymus:popierių, metalą, siūlus, makaronus, medį, kokteilių šiaudelius, butelių kamštukus, net iškepė iš sausainių.

Dar kartą dėkojame tėveliams ir kviečiame visus užsukti į darželyje veikiančią parodą, pasigrožėti gražiais, spalvingais darbeliais.