Straipsniai

RUDENĖLIO PĖDSAKAIS

Mažieji tyrinėtojai iš ,,Meškučių“, ,,Drugelių“ ir ,,Paukštelių“ grupių jau nuo rugsėjo įsijungę į tarptautinį projektą ,,Vaiko kelias į gražią kalbą“, nutarė pasekti ir sužinoti, kas tas drąsuolis, kuris nieko nebijo ir vasarėlę iš kiemo išvijo.
Apsiginklavę žiniomis: kokiais pojūčiais ir veiksmais pričiupsime šį išdykėlį, leidomės ieškoti kaltininko. Kvietėmės į pagalbą iš didžiosios girios meškiną, kuris padėjo išsiaiškinti, kas nutiko medžiams ir jų lapams. Kartu laižėme medutį ir ragavome stiprinančios liepžiedžių arbatos su citrina.
Galų gale surinkę visus nenuginčijamus įkalčius: spalvingus lapus, sėklas, giles, kaštonus ir kitokią gamtinę medžiagą, ketvirtadienį, lapkričio 29 dieną, susirinkome į posėdį, kur viską nuodugniai ištyrę – pauostę, palietę, pamindę, pabarškinę ir net pakočioję, nusprendėme, kad kiekvienas metų laikas savaip gražus, įdomus ir linksmas, kupinas naujų pojūčių ir atradimų.