Straipsniai

 JUDĖK MANKŠTOS RITMU

 Šiemet daug dėmesio skiriame vaikų sveikatai, sveikam gyvenimo būdui. Todėl visą rudenį siekėme formuoti kasdienės mankštos įpročius. Jos metu vaikai ne tik mankštino kūną, darė akių, kaklo mankštas, bet ir gerai nusiteikė visai dienai.

Pakviesta kineziterapiautė Erika priešmokyklinukams parodė naudingų ir taisyklingų pratimų ant gimnastikos kamuolių. Vaikai sužinojo, jog atliekant pratimus ant kamuolių lavėja koordinacija, stiprėja raumenys. Taip pat patyrė, kad kamuoliai gali palengvinti ir pasunkinti pratimus. Vaikai susidraugavo su kamuoliais, kiekvieną rytą su nekantrumu ir džiaugsmu laukdavo užsiėmimų.

Lapkričio 7 dieną ant gimnastikos kamuolių koordinaciją lavino ir raumenyną stiprino auklėtojos. Joms padėjo kineziterapeutė Erika. Išmokusios naudingų pratimų su kamuoliais, savo žinias auklėtojos pritaikė vesdamos rytines mankštas savo grupių vaikams.

Tikimės, kad tai gera pradžia į aktyvesnį dienos praleidimą ir sveikesnę gyvenseną.