Straipsniai

ŠIAURIETIŠKAS ĖJIMAS


Plungės miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Plungės rajono savivaldybėje“, todėl lapkričio 19 – 20 d. mūsų darželyje buvo organizuojami šiaurietiško ėjimo užsiėmimai „Bitutės“ grupės vaikučiams.
Priešmokyklinukams užsiėmimus vedė šiaurietiško ėjimo instruktorius – Laimonas Rakauskas. Vaikai aktyviai mokėsi šiaurietiško ėjimo technikos, kurio metu buvo daromi įvairūs pratimai viso kūno raumenų darbui suaktyvinti. Be mankštos instruktorius parodė daug linksmų ir energingų pratimų su lazdomis. Pasirodo, šiaurietiškos ėjimo pamokos gali būti labai įdomios ir naudingos vaikams.
Ačiū, Plungės miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už aktyvų mūsų priešmokyklinukų sveikos gyvensenos įgūdžių formavimą.