Straipsniai

 Tarptautinis ekologinis-socialinis švietimo projektas „ Saulėto oranžinio traukinio kelionė“

Štai ir baigėsi Saulėto oranžinio traukinio kelionė. Pagaliau  iš mažos moliūgo sėklelės mes sukūrėme tikrą grožį - šviečiančius žibintus, kuriais pasipuošė mūsų darželis. Tai auklėtojų -iniciatorių Aušros Jankauskaitės ir Genovaitės Eitvydienės dėka, kurios kartu su Ažuoliuko grupės vaikučiais ir tėveliais įsitraukė į Tarptautinį ekologinį-socialinį švietimo projektą „ Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Dar pavasarį auklėtojos kartu su vaikais sodino mažą moliūgo sėklelę, tėvai globojo per vasarą, o rudenį pradžiugino gausiu derliumi ir įvairiausių renginių gausa.

Nuoširdžiai dėkojame grupių tėveliams, vaikučiams ir auklėtojoms, prisidėjusiems prie šaunios Oranžinės širdelės dienos. Ačiū už įspūdingus moliūgus, vaistinius augalus, iš kurių pavyko sukurti nuostabias moliūgų ir vaistinių augalų kompozicijas, už moliūgų patiekalus, receptus, kurtus eilėraščius, nuotraukas, už pagamintus žibintus iš moliūgų.

Linkime jums smagių akimirkų ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo bei įdomių "kelionių".