Straipsniai

VASAROS DIENOS STOVYKLA

Štai ir vėl atskubėjo vasarėlė, o kartu su ja ir taip laukta DIENOS STOVYKLĖLĖ darželio kieme.
Diena (05. 29 d.) prasidėjo linksmai – gerą nuotaiką palaikė saulės spindulėliai, energinga muzika, žinia, kad mūsų darželis pripažintas sveikatą stiprinančia mokykla, taip pat iš „Zambijos šalies“ atvykusi Lina, jos pusbrolis tinginėlis (auklėtoja Egida), kuriam vaikai tuoj pat išaiškino, kokį maistą reikia valgyti, kad neskaudėtų pilvelis.
Ką gi veikėme ir ką naujo sužinojome? Vaikai buvo pakviesti apsilankyti įkurtose poilsio erdvėse: „Muzikos garsai“ - pamuzikuoti kartu su muzikos mokytoja Nijole, barelyje „Po Ąžuolu“ - atsigaivinti sveikuolišku gėrimu , užsukti į kūrybinę laboratoriją pas logopedę Reginą,  pasidabinti veidukus įvairiais piešiniais pas auklėtojos padėjėją Ramutę, virėjos stovyklautojus  pakvietė pietauti lauke  ir, žinoma, linksmybių „vinimi“ tapo BATUTAS.
Patyrėme daug nuotykių ir linksmai praleidome laiką. Jeigu kas paklaustų, kokia stovykla geriausia, mes visi atsakytume – dienos stovykla darželyje.