VELYKŲ RYTĄ MARGUČIAI RITAS

Nuo 03.23 iki 04.03 darželyje vyko pasiruošimas gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms. Kiekvienoje grupėje vaikučiai klausėsi velykinių giesmių, mokėsi lalavimų, margučių prašymo oracijų, žaidė ramius žaidimus, ratelius, minė mįsles, mokėsi velykinių eilėraščių. Visi vaikai buvo pakviesti nusimarginti po margutį. Išbandė kuo įvairiausias marginimo technikas – nuo paprasčiausių dažų su teptukais iki sudėtingesnių: kiaušinio merkimo į stiklainį su dažais, dažų lašinimo pipete ant kiaušinio, apvynioto popierine servetėle. Namo parsinešė gražią velykinę dovanėlę – savo margintą kiaušinėlį. Po švenčių nešini gražiausiais margučiais vaikai susirinko į darželį - grupėse ritinėjo, išbandė margučių stiprumą.