Straipsniai

Renginys "MES - LIETUVOS VAIKAI"


Po Gimtinės dangumi – pieva kvepia medumi,
Tarp miškelių ir kalvų, einant saulės takeliu tokį grožį aš regiu:
Ąžuolėliuose –Paukšteliai, virš galvos – margi Drugeliai,
Boružėlės ropinėja, Zuikiai puikiai šokinėja,
Štai Meškučiai lepečkojai visą žiemą išmiegoję
Ruošias lėkti į svečius pas linksmuosius Nykštukus.
Kai Saulutė tik pašviečia, pievon Bitutes sukviečia.
Supas vėjyje Varpeliai – skamba dainos gimtai šaliai!
Žemėj pasakų, dainų – aš laimingas čia esu!

Maži ir dideli, žaidimų ir draugystės šalies – Raudonkepuraitės gyventojai, vasario 15 dieną sveikino savo Tėvynę LIETUVĄ su Valstybės atkūrimo šimtmečiu. Šventės metu skambėjo Tautinė giesmė, buvo demonstruojami Lietuvos simboliai ir vaizdai. Renginį vedė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Akvilė Domarkienė, kuri pakvietė pačius mažiausius pašokti, kiek vyresnius padainuoti. Mažųjų eilės apie Lietuvą, gimtinę, tėviškėlę užbūrė visų širdis, o dainos vedė nuostabiais gimtinės takeliais, kvietė paklajoti po gimtąją šalį. Renginio pabaigoje visus pradžiugino trispalvis tortas ir fejerverkai.
Uždegėme savo širdyse liepsnelę – šilumos, gerumo, meilės ugneles. Jas visas surinkome, sušaukėme, suvadinome į didelį gyvenimo laužą – kūrensime jį ir neleisime užgesti darydami gerus darbus, neužmiršdami gimtųjų žodžių, kalbos, savo šalies Lietuvos.