Straipsniai

PARODA "SEKA PASAKĄ ŽIBINTAS"

Mūsų darželio bendruomenė dalyvavo Plungės l./d. „Rūtelė“ organizuojamame rajoniniame ikimokyklinių įstaigų projekte „Seka pasaką žibintas“, skirtam Europos atliekų mažinimo savaitei paminėti. Projekto metu gaminome žibintus iš antrinių žaliavų, o gruodžio 13-19 dienomis l.d. „Rūtelė“ erdvėse buvo surengta ŽIBINTŲ paroda, kurioje puikavosi ir mūsų darželio žibintai. Kompetetinga komisija iš gausaus būrio darbų išrinko ir paskyrė Universaliausio žibinto nominaciją – Ignui Gedvilui, l. d. „Raudonkepuraitė“, „Saulutės“ grupės priešmokyklinukui. Subtiliausio žibinto nominacija atiteko auklėtojos padėjėjai Ramutei Gedgaudienei, dirbančiai l. d. „Raudonkepuraitė“, „Bitučių“ grupėje. VALIO!!! Nominantai ir įstaigos bendruomenė apdovanota dovanomis ir padėkomis.
Gaminant žibintus atsiskleidė vaikų saviraiška, bendruomenės narių kūrybiškumas bei meniniai sugebėjimai, dalintasi idėjomis bei gerąja patirtimi. Visų svarbiausia - mokomės tausoti gamtą, mažinti besaikį vartotojiškumą, daiktus prikeliant antram gyvenimui.