Straipsniai

Rytinė mankšta – geros dienos pradžia!


Rytinė mankšta – puikus būdas pradėti naują, nuostabią dieną, pažadinti savo ir vaiko organizmą.
Šiemet gimė idėja rytinę mankštą organizuoti kitaip – ZUMBOS šokio ritmu. Užburiantys ir nuotaiką keliantys ZUMBOS muzikos ritmai skatina teigiamą poveikį vaikų sveikatai, palaiko gerą emocinę savijautą, lavina judesių koordinaciją ir ritmo pojūtį, stiprina visus kūno raumenis, ugdo pasitikėjimą savimi,lavina dėmesį ir atsakomybės jausmą.
Tą dieną, kai darželyje dirba auklėtoja LINA, visi žinom , kad ryte vyks linksmos ir energingos ZUMBOS treniruotės, kurių metu vaikai atliks nesudėtingus, jų amžiui pritaikytus žingsnelius. Tad ryte, pasigirdus  skambiems muzikos ritmams, į darželio salę vaikai renkasi gerai nusiteikę, linksmi, nes jau tapo aktyvūs ZUMBOS gerbėjai ir drąsiai išreiškia save šokyje. Džiaugiamės, kad rytinė mankšta džiugina vaikučius, o juk nieko nėra geriau už vaiko veide švytinčią šypseną.
Jau pabudote? Atlikite rytinę mankštą ir pasiruoškite nuostabiai dienai! Geros dienos!