Straipsniai

ŽIBINTŲ ŠVENTĖ

Vėjuotą ir tamsią ketvirtadienio popietę (gruodžio 7 d.), kai gamta jau ruošėsi miegoti, susirinko „Zuikučių“, „Varpelių“, „Paukštelių“ ir „Ąžuoliuko“ grupių vaikučiai švęsti ŽIBINTŲ šventę.
Auklėtoja ŠVIESA papasakojo vaikams istoriją apie nykštukus, kurie saugojo dvylika ypatingų žibintų ir juos dalindavo žmonėms, kad jų širdelėse visada šviestų ugnelė ir šildytų juos. Bet netikėtai įsisuko TAMSA ir pagrobė patį ryškiausią žibintą. Vaikai jo ieškojo, žaidė, kvietė saulytę ir, aišku, atrado. Tą vakarą darželio salėje vėl įsižiebė šviesa.
Tegul ir Jūsų širdelėse visada rusena ugnelė, kad visada būtų jauku, šviesu ir gera. O jei tik jausit blėstančią ugnelę ar liūdesys apims, užsidekit žibintą ir mažieji nykštukai atbėgs jus apkabinti.
AČIŪ kūrusiems žibintus!
Linksmų švenčių laukimo!