Straipsniai

PRAMOGA"SPALVŲ ŠĖLSMAS"

Visą mėnesį vaikučiai kalbėjo apie spalveles, rengėsi atitinkamų spalvų drabužėliais (AČIŪ TĖVELIAMS), dainavo, įtvirtino spalvų pavadinimus, žaidė žaidimus ir t. t., o penktadienį (lapkričio 3 d.) įvyko pramogėlė „SPALVŲ ŠĖLSMAS“. Tai buvo pramogėlė skirta visiems, kas mėgsta spalvas.
Pasirodo labiausiai spalvas mėgsta vaivorykštė, vaikai ir dailininkai. Vaivorykštė - ji visada spalvota. Vaikai stengiasi būti kuo panašesni į ją ir turėti kuo daugiau spalvotų drabužėlių bei žaislų. Dailininkai piešia spalvotus paveikslus. Bet kas gi atsitinka, kai spalvelės susipyksta? Dienelės tampa nuobodžios, liūdnos, neįdomios. Todėl vaikai čiupo dažus ir sukūrė savo spalvotą pasaulį, kuriame vėl draugiškai šėlioja spalvelės.
Taigi – viską nugali draugystė ir bendras darbas.