Straipsniai

SOLIDARUMO BĖGIMAS

Šiandien, rugsėjo 26 d. gausus būrys l. d. „Raudonkepuraitė“ vaikučių rinkosi kiemelyje dalyvauti 4-ajame Solidarumo bėgime. Tai nacionalinis visuomenės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ projektas, kurį globoja šalies prezidentė D. Grybauskaitė. Tikslas – padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams.
Įraudusiais skruostukais, besišypsantys mažieji šiuo bėgimu gavo vieną svarbiausių gyvenimo pamokų – supratimą, kad nuoširdi pagalba kitam yra tikrai labai prasminga.
Tad tariam AČIŪ visiems mūsų mažųjų rėmėjams – tėveliams, seneliams, giminaičiams, kaimynams, UAB „Tangutos“ darbuotojams Arūnui V. bei Juozui V., UAB „Sanotela“ darbuotojams Reginai ir Gintarui paaukojusiems jiems priimtiną sumą už vaikų nubėgtus Solidarumo kilometrus.
Taip pat didelį AČIŪ tariam l. d. „Vyturėlis“ bendruomenei už šiltą ir „saldų“ mažųjų bėgikų priėmimą bei l. d. „Saulutė“ už galimybę juos aplankyti.
Vaikai bėgo drąsiai ir ryžtingai, o Jūs, mielieji, įrodėte, jog esate atsakingi ir draugiški, mokate užjausti ir ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems jos labiausiai reikia!