Klaida
  • JFolder: :files: Kelias nėra aplankas. Kelias: /var/www/clients/client559/web750/web/images/boruzeles_gr/2017_2018/darzelinuku_sporto_svente
Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/boruzeles_gr/2017_2018/darzelinuku_sporto_svente

Straipsniai

Europos judumo savaitė „Darželinukų sporto šventė“

Rugsėjo 16 d. prasidėjo didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje – Europos judumo savaitė. Prie jos jau yra prisijungę daugiau kaip 20 Lietuvos savivaldybių. Ši iniciatyva gyvuoja nuo 2002 metų, o renginiai vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Europos judumo savaitei kasmet skiriama tam tikra tema, susijusi su tvariu judėjimu. Šių metų tema – „Dalydamasis pasieksi daugiau“.


Kaip ir kitos Lietuvos savivaldybės, Plungė taip pat prisijungė prie šios akcijos. Ta proga rugsėjo 20 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras „Žemaitijos suvenyro“ salėje surengė darželinukų sporto šventę, kurios tikslas - judėti kartu su pačiais mažiausiais ir padėti jiems išsirinkti sporto šaką.

Šventėje dalyvavo ir mūsų darželio priešmokyklinės grupės ugdytiniai iš „Boružėlės“ grupės. Šventės pradžioje vaikai išklausė Plungės SRC direktoriaus Alvydo Viršilo sveikinimo, stebėjo Plungės SRC trenerių ir jų auklėtinių pristatomas 3 sporto šakas: dziudo, krepšinį ir tinklinį. Vėliau dalyvavo estafetėse, pasivažinėjimuose dviratukais ir paspirtukais ir kitose pramogose. Už aktyvų dalyvavimą visi vaikai buvo pradžiuginti saldainiais ir Plungės SRC lipdukais.

{gallery}boruzeles_gr/2017_2018/darzelinuku_sporto_svente:::0:0{/gallery}