Straipsniai

LABAS, RUGSĖJI!!!

Metų laikai keičiasi niekieno neatsiklausę ir kiekvienas jų savaip įdomus, savaip mielas…
Štai ir vėl pasibeldė rugsėjis... Vėl gėrėsimės rudenėjančiomis gatvėmis, laukais, miškais. Atėjęs ruduo žymi laiką, nuo kurio prasideda nauja pradžia – vilčių, darbų, rūpesčių, tikėjimo...
Rugsėjo pirmosios rytą visi darželio vaikučiai, tėveliai ir būrys auklėtojų bei jų padėjėjų susirinko į šventiškai papuoštą lopšelio - darželio „Raudonkepuraitė“ kiemelį palydėti vasarėlės ir sutikti rudenėlio. Šventišką nuotaiką dovanojo priešmokyklinių grupių pedagogės, parengusios šmaikščią programėlę. Direktorė pasveikino visus susirinkusiuosius su naujų mokslo metų pradžia, palinkėjo vaikučiams augti sveikiems, pedagogams būti kūrybingiems, o tėveliams pakantiems ir ištvermingiems.
Su naujais mokslo metais, su nauja pradžia! Sėkmės, stiprybės ir optimizmo!